Select Page

Renginiai

Nuotoliniai interaktyvūs mokymai „Tvarumas ir socialinė atsakomybė šiandien”

Spalio 24 dieną 2022

  • Kokia yra tvarumo (tvarių sprendimų) ir socialinio atsakingumo samprata šiandien?
  • Kokie iššūkiai kyla verslams ir kaip NVO gali padėti rasti tinkamiausius sprendimo būdus?
  • Kaip atpažinti, kokia veikla yra socialiai atsakinga? 
  • Ar NVO gali tapti socialinio verslo ambasadorėmis ir ko reikia, kad kurtųsi tvarūs ir socialiai atsakingi verslai?

Darbo planas:

15:45-16:00 – Registracija. Klausimai – atsakymai
16:00-17:00 – I modulis (anglų k.). Tvarumas veikloje ir kaip jį kurti? Elizabeth Toth.
17:00-17:10 – Pertraukėlė
17:10-18:10 – II modulis (anglų k.). Socialinė atsakomybė ir jos svarba. Tiina Mikkonen, Aila Kyttä
18:10-18:20 – Pertraukėlė
18:20-19:40 – III modulis (lietuvių k.). Kolektyvinės dirbtuvės: kiek veikla yra tvari/atsakinga?
19:40-20:00 – Aptarimas ir refleksija.

Lektoriai

Elizabeth Toth – aplinkosaugininkė, lektorė, verslo konsultantė, vadovauja verslo socialinės atsakomybės ir tvarumo projektams, aktyvi savanorė. Grįžusi iš JCI Taikos susitikimo („JCI Peace Summit”) Malaizijoje, Elizabeth tapo pasaulinės iniciatyvos „World Cleanup Day” Austrijoje vadove. Tai inspiravo Elizabeth 2018 m. įkurti „Green Heroes Austria“ – ne pelno siekiančią aplinkosaugos organizaciją, veikiančią atliekų tvarkymo srityje ir siekiančią atkreipti visuomenės dėmesį į perdėto šiukšlinimo problemas; organizuoja mokymus ir edukacijas jaunimui. 

Nuo 2019 m. Elizabeth skaito paskaitas ir veda seminarus įmonėms apie socialinę atsakomybę ir tvarumą, yra viena iš pripažintų tarptautinių šios srities lektorių. Aplinkosaugos klausimais Elizabeth veda paskaitas korporacijoms, smulkiam ir vidutiniam verslui, kitoms ne pelno siekiančioms organizacijoms ir bendruomenėms.

Tiina Mikkonen – koučerė, verslo strategė ir lektorė, aktyvi visuomeninkė, JCI narė, JCI Suomija regiono koordinatorė ir vykdančioji viceprezidentė visuomeniniams projektams 2022. Šiuo metu dirba socialiai atsakingoje įmonėje „Honkalampi-säätiö” padalinio vadove. Įmonė specializuojasi, teikdama ir koordinuodama neįgaliesiems skirtas paslaugas bei skatindama jų prieinamumą. „Honkalampi“ vertybės – socialinė atsakomybė, prieinamumas ir sklandi kasdienybė. Tiina instruktuoja ir apmoko darbuotojus, turi daug praktinės patirties dirbant su įvairiomis visuomenės socialinėmis grupėmis.

Aila Kyttä – verslo konsultantė, tvarumo ekspertė, lektorė. Aila nuolat ieško galimybių, kaip įdiegti verslo įmonėse tvarius pokyčius, turi didelę konsultacinę patirtį, kuria įvairias programas ir strategijas, veda mokymus socialinės atsakomybės ir tvarumo klausimais.