Select Page

Renginiai

Nuotoliniai interaktyvūs mokymai ,,Šiuolaikiniai valdymo metodai”

2023 m. vasario 20 d. (pirmadienį), kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Šiuolaikiniai valdymo metodai”. Drauge su profesionaliais verslo konsultantais ir veiklų koordinatoriais Darija Tonkich ir Jurijum Clavu susipažinsime su šiuolaikiniais planavimo, koordinavimo ir fasilitavimo metodais, mokysimės kaip efektyviai organizuoti savo ir organizacijos veiklas, projektus. Susipažinsime ir praktiškai išbandysime įvairius įrankius, pasidalinsime gerąja praktika. 

Mokymų metu sužinosite ir išmoksite:

 • Kodėl yra svarbus konkretus strateginis planas ir kaip jį sukurti?
 • Strateginių ir taktinių planų skirtumai.
 • Kaip sudaryti gerą strateginį planą?
 • Kaip komandos susirinkimus paversti veiksmingu taktiniu planavimu?
 • Kaip panaudoti vieno lapo strateginį planą ketvirtiniams rezultatams siekti?
 • Kokius įrankius naudoti siekiant sėkmingo plano įgyvendinimo?
 • Kodėl žmonėms svarbus palaikymas ir atskaitomybė? 
 • Ką duoda bendrystė?
 • MasterMind metodas. Kodėl jis toks populiarus ir kokią naudą suteikia tokių grupių fasilitavimas?

Darbotvarkė:

15:45-16:00 – Registracija. Klausimai – atsakymai

16:00-17:00 – I modulis. Planavimas. Jurijus Clavas

17:00-17:10 – Pertraukėlė

17:10-18:10 – II modulis. Koordinavimas. Jurijus Clavas

18:10-18:20 – Pertraukėlė

18:20-19:40 – III modulis. Fasilitavimas. Darija Tonkich

19:40-20:00 – Aptarimas ir refleksija. 

Pranešėjai

Darija Tonkichsertifikuota koučingo specialistė, verslo konsultantė, turinti ekonomikos, teisės bei psichologijos išsilavinimą. MasterMind grupių fasilitatorė, mentorė, konsultuojanti vadovus bei dirbanti su komandomis ir padedanti jiems tapti geresniais lyderiais. Sukaupusi virš 20 metų patirties draudimo srityje, vadovaujant komandai, aptarnaujant dideles tarptautines kompanijas, galutinai suvokusi savo vertybių bei adaptyvios lyderystės naudą, šiuo metu ne tik konsultuoja vadovus, verslininkus, tačiau veda mokymus bei moderuoja ir fasilituoja grupes bei komandas, kur pritaiko savo turimas žinias bei dalinasi patirtimi.

 

  Jurijus Clavas – virš 10 metų vadovavimo patirtis, sėkmingų verslų startuolių steigėjas, informacinių sistemų kūrėjas, mentorius ir lektorius, NT investicijų specialistas, verslo konsultantas, koordinatorius, įvairių verslų bendrasavininkas Lietuvoje bei Estijoje. Sėkmingai vadovauja paties įkurtai bendrovei UAB Starfish Academy”. Jurijus veda veiklos planavimo ir organizavimo mokymus įvairioms organizacijoms daugiau kaip 10 metų. Yra sertifikuotas John C. Maxwell lyderystės programų treneris ir koučingo specialistas (pagal ICF programą). Taip pat daugelio populiarių interneto kursų autorius. 

  Knygų Investavimo į NT paslaptys”, Trumpalaikės nuomos paslaptys” bendraautorius. BNI Lietuva”, Baltia skyriaus direktorius-konsultantas. Buvo JCI Sostinė” Viceprezidentu mokymams.