Select Page

Rezultatai

Šiuolaikiniai valdymo metodai

Šiuolaikiniai valdymo metodai

2023 m. vasario 20 d. (pirmadienį), kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Šiuolaikiniai valdymo metodai”. Drauge su profesionaliais verslo konsultantais ir veiklų koordinatoriais Darija Tonkich ir Jurijum Clavu susipažinsime su šiuolaikiniais planavimo, koordinavimo ir fasilitavimo metodais, mokysimės kaip efektyviai organizuoti savo ir organizacijos veiklas, projektus.

Komunikacija organizacijos viduje

Komunikacija organizacijos viduje

2023 m. sausio 23 d. (pirmadienį), kviečiame į interaktyvius mokymus „Komunikacija organizacijos viduje”, skirtą jaunimui ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms stiprinti, Šiaulių krašte.

Tvarumas ir socialinė atsakomybė šiandien

Tvarumas ir socialinė atsakomybė šiandien

2022 m. spalio 24 d. vyko nuotoliniai mokymai tema „Tvarumas ir socialinė atsakomybė šiandien”. Įdomius ir naudingus pranešimus skaitė ir savo patirtimis užsienio šalyse dalijosi pranešėjos iš Austrijos (Elizabeth Toth) ir Suomijos (Tiina Mikkonen ir Aila Kyttä).

“Gerosios praktikos” kūrimas

“Gerosios praktikos” kūrimas

Mokymų dalyviai susipažino su šiuolaikiniais veiklų rezultatų vertinimo metodais, mokėsi kaip sėkmingai komunikuoti apie savo pasiekimus bei perduoti darbus ir patirtį kitiems.

Narystės valdymas

Narystės valdymas

Gegužės 26 dieną kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Narystės valdymas”. Mokymai skirti įgyti praktinių įgūdžių, kaip formuoti ir valdyti, motyvuoti ir įkvėpti darbo grupes.

Socialiai atsakingi projektai

Socialiai atsakingi projektai

Mokymų metu lektoriai pasidalino praktiniais patarimais kaip sėkmingai vykdyti socialiai atsakingus projektus ir tvariai kurti pozityvų pokytį ne tik projekto tikslinėms grupėms, bet ir visiems su projekto veiklomis susijusiems žmonėms.

Motyvacija partnerystėje

Motyvacija partnerystėje

Mokymų "Motyvacija partnerystėje" rezultatas, 2021.10.21Spalio 21  d. įvyko šeštieji  projekto mokymai “Motyvacija partnerystėje”. Jie vyko hibridiniu būdu. Marcus Orlovsky atvyko iš Jungtinės Karalystės.  Šiuo metu  Marcus Orlovsky dirba su likimo nuskriaustais vaikais, kuria teigiamus pokyčius...

Efektyvaus įvaizdžio formavimas

Efektyvaus įvaizdžio formavimas

Mokymų ,,Efektyvus įvaizdžio formavimas" rezultatas, 2021.09.30Rugsėjo 30 d. įvyko penktieji  projekto mokymai “Efektyvaus įvaizdžio formavimas” hibridiniai mokymai. Mokymus vedė komunikacijos  ir įvaizdžio kūrimo ekspertė Jorė Astrauskaitė, kurios specializacija - pozicionavimo strategijos...

Partnerių paieška ir pritraukimas

Partnerių paieška ir pritraukimas

Mokymų metu aptarėme kaip ieškoti ir pritraukti verslo ir NVO sektoriaus partnerius, vystyti ir plėtoti ilgalaikę partnerystę su regionine ir nacionaline žiniasklaida. Diskutavome kaip plėtoti tvarią ir lygiavertę patnerystę, ko partneriai iš skirtingų sektorių tikisi, buvo pasidalinta gerosios praktikos pavyzdžiais.