Select Page

Rezultatai

Tvarumas ir socialinė atsakomybė šiandien

Tvarumas ir socialinė atsakomybė šiandien

2022 m. spalio 24 d. vyko nuotoliniai mokymai tema „Tvarumas ir socialinė atsakomybė šiandien”. Įdomius ir naudingus pranešimus skaitė ir savo patirtimis užsienio šalyse dalijosi pranešėjos iš Austrijos (Elizabeth Toth) ir Suomijos (Tiina Mikkonen ir Aila Kyttä).

“Gerosios praktikos” kūrimas

“Gerosios praktikos” kūrimas

Mokymų dalyviai susipažino su šiuolaikiniais veiklų rezultatų vertinimo metodais, mokėsi kaip sėkmingai komunikuoti apie savo pasiekimus bei perduoti darbus ir patirtį kitiems.

Narystės valdymas

Narystės valdymas

Gegužės 26 dieną kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Narystės valdymas”. Mokymai skirti įgyti praktinių įgūdžių, kaip formuoti ir valdyti, motyvuoti ir įkvėpti darbo grupes.

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Kaip iš gausybės idėjų organizacijoje išsirinkti labiausiai vertą įgyvendinti? Kaip suprasti, kad tavo idėja yra svarbi ir kitiems? Kaip padėti asmeninės tvarios veiklos pamatus?

Socialiai atsakingi projektai

Socialiai atsakingi projektai

Mokymų metu lektoriai pasidalino praktiniais patarimais kaip sėkmingai vykdyti socialiai atsakingus projektus ir tvariai kurti pozityvų pokytį ne tik projekto tikslinėms grupėms, bet ir visiems su projekto veiklomis susijusiems žmonėms.

Motyvacija partnerystėje

Motyvacija partnerystėje

Mokymų "Motyvacija partnerystėje" rezultatas, 2021.10.21Spalio 21  d. įvyko šeštieji  projekto mokymai “Motyvacija partnerystėje”. Jie vyko hibridiniu būdu. Marcus Orlovsky atvyko iš Jungtinės Karalystės.  Šiuo metu  Marcus Orlovsky dirba su likimo nuskriaustais vaikais, kuria teigiamus pokyčius...

Efektyvaus įvaizdžio formavimas

Efektyvaus įvaizdžio formavimas

Mokymų ,,Efektyvus įvaizdžio formavimas" rezultatas, 2021.09.30Rugsėjo 30 d. įvyko penktieji  projekto mokymai “Efektyvaus įvaizdžio formavimas” hibridiniai mokymai. Mokymus vedė komunikacijos  ir įvaizdžio kūrimo ekspertė Jorė Astrauskaitė, kurios specializacija - pozicionavimo strategijos...

Partnerių paieška ir pritraukimas

Partnerių paieška ir pritraukimas

Mokymų metu aptarėme kaip ieškoti ir pritraukti verslo ir NVO sektoriaus partnerius, vystyti ir plėtoti ilgalaikę partnerystę su regionine ir nacionaline žiniasklaida. Diskutavome kaip plėtoti tvarią ir lygiavertę patnerystę, ko partneriai iš skirtingų sektorių tikisi, buvo pasidalinta gerosios praktikos pavyzdžiais.

Projekto idėjos paieška

Projekto idėjos paieška

III mokymų „Projekto idėjos paieška" ir išlaikymas" rezultatas, 2021.05.27Gegužės 27  d. įvyko III mokymai „Projekto idėjos paieška” online. Mokymai buvo skirti   stiprinti Šiaulių apskrities nevyriausybinį sektorių - padėti  nustatyti tikruosius spręstinus ir bendruomenei iš tiesų aktualius  ...

Misija ir vizija

Misija ir vizija

II mokymų „Misija ir vizija" rezultatas, 2021.04.22 Balandžio 22d. įvyko antrieji mokymai „Misija ir vizija” online. Mokymai buvo skirti  padėti organizacijoms įsivertinti savo įvaizdį socialiniuose tinkluose. Živilė Šimkienė teikė patarimus kaip pakeisti ir suformuluoti efektingą savo veiklos...