Select Page

Renginiai

Organizacijos įtakos formavimas

Organizacijos įtakos formavimas

2023 m. balandžio 17 d. (pirmadienį), kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Organizacijos įtakos formavimas”. Mokymus ves profesionalus organizacinės įtakos kūrėjas, aktyvus visuomenininkas, lektorius Taurimas Valys.

Šiuolaikiniai valdymo metodai

Šiuolaikiniai valdymo metodai

2023 m. vasario 20 d. (pirmadienį), kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Šiuolaikiniai valdymo metodai”. Drauge su profesionaliais verslo konsultantais ir veiklų koordinatoriais Darija Tonkich ir Jurijum Clavu susipažinsime su šiuolaikiniais planavimo, koordinavimo ir fasilitavimo metodais, mokysimės kaip efektyviai organizuoti savo ir organizacijos veiklas, projektus.

Komunikacija organizacijos viduje

Komunikacija organizacijos viduje

2023 m. sausio 23 d. (pirmadienį), kviečiame į interaktyvius mokymus „Komunikacija organizacijos viduje”, skirtą jaunimui ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms stiprinti, Šiaulių krašte.

Derybų menas

Derybų menas

Mokymai buvo skirti išmokti derėtis sudėtingose situacijose su partneriais, rėmėjais bei valdyti konfliktus ir rizikas organizacijos viduje tarp narių ir savanorių.

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Mokymai skirti geriau pažinti save ir aplinkinius bei įgyti praktinių žinių, kaip ugdyti šiandien vis svarbesnius sėkmingai karjerai įgūdžius, kaip verslumas, inovatyvumas, savimotyvacija, kūrybiškumas.

Narystės valdymas

Narystės valdymas

Mokymai skirti įgyti praktinių įgūdžių, kaip formuoti ir valdyti, motyvuoti ir įkvėpti darbo grupes NVO sektoriuje, suvienyti komandas bendram tikslui pasiekti.

Derybų menas

Derybų menas

Mokymai vyks anglų kalba, tačiau renginio dalyviai turės galimybę klausytis tiesioginio vertimo į lietuvių kalbą. Mokymai skirti išmokti derėtis sudėtingose situacijose su partneriais, rėmėjais bei valdyti konfliktus ir rizikas organizacijos viduje tarp narių ir savanorių.

Socialiai atsakingi projektai

Socialiai atsakingi projektai

Vasario 24 dieną mes laukiame Jūsų interaktyviuose mokymuose ,,Socialiai atsakingi projektai”, kurie vyks nuotoliu nuo 15:00 iki 19:00 val. Mokymai skirti projekto planavimo ir vykdymo įgūdžiams pagerinti.