Select Page

Renginiai

Organizacijos įtakos formavimas

Organizacijos įtakos formavimas

2023 m. balandžio 17 d. (pirmadienį), kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Organizacijos įtakos formavimas”. Mokymus ves profesionalus organizacinės įtakos kūrėjas, aktyvus visuomenininkas, lektorius Taurimas Valys.

Strateginis bendradarbiavimas

Strateginis bendradarbiavimas

2023 m. kovo 25 d. (šeštadienį), kviečiame jau į paskutinę praktinę mentorystės sesiją „Strateginis bendradarbiavimas”, skirtą jaunimui ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms stiprinti, Šiaulių krašte. Ši sesija yra projekto „Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams: Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra“ dalis.

Šiuolaikiniai valdymo metodai

Šiuolaikiniai valdymo metodai

2023 m. vasario 20 d. (pirmadienį), kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Šiuolaikiniai valdymo metodai”. Drauge su profesionaliais verslo konsultantais ir veiklų koordinatoriais Darija Tonkich ir Jurijum Clavu susipažinsime su šiuolaikiniais planavimo, koordinavimo ir fasilitavimo metodais, mokysimės kaip efektyviai organizuoti savo ir organizacijos veiklas, projektus.

Komunikacija organizacijos viduje

Komunikacija organizacijos viduje

2023 m. sausio 23 d. (pirmadienį), kviečiame į interaktyvius mokymus „Komunikacija organizacijos viduje”, skirtą jaunimui ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms stiprinti, Šiaulių krašte.

KONFERENCIJA „IŠMOK. KURK. VEIK.“

KONFERENCIJA „IŠMOK. KURK. VEIK.“

Ar kada susimąstei, kokius įgūdžius turi ir, kokių Tau dar reikia?

Kaip priimti geriausią sprendimą ir sutrumpinti ilgą karjeros pasirinkimų sąrašą pačiam?

Kokius žingsnius reikėtų žengti, kad išsirinktum tai, kas ne tik įdomu, bet tikrai tinka būtent Tau?

Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija

Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija

2022 m. lapkričio 26 d. (šeštadienį), kviečiame į praktinę mentorystės sesiją „Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija”, skirtą jaunimui ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms stiprinti, Šiaulių krašte. Ši sesija yra projekto „Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams: Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra“ dalis.

Derybų menas

Derybų menas

Mokymai buvo skirti išmokti derėtis sudėtingose situacijose su partneriais, rėmėjais bei valdyti konfliktus ir rizikas organizacijos viduje tarp narių ir savanorių.

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Mokymai skirti geriau pažinti save ir aplinkinius bei įgyti praktinių žinių, kaip ugdyti šiandien vis svarbesnius sėkmingai karjerai įgūdžius, kaip verslumas, inovatyvumas, savimotyvacija, kūrybiškumas.