Select Page

Renginiai

KONFERENCIJA „IŠMOK. KURK. VEIK.“

KONFERENCIJA „IŠMOK. KURK. VEIK.“

Konferencija „IŠMOK. KURK. VEIK." Ar kada susimąstei, kokius įgūdžius turi ir, kokių Tau dar reikia? Kaip priimti geriausią sprendimą ir sutrumpinti ilgą karjeros pasirinkimų sąrašą pačiam? Kokius žingsnius reikėtų žengti, kad išsirinktum tai, kas ne tik įdomu, bet tikrai tinka būtent Tau?...

Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija

Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija

2022 m. lapkričio 26 d. (šeštadienį), kviečiame į praktinę mentorystės sesiją „Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija”, skirtą jaunimui ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms stiprinti, Šiaulių krašte. Ši sesija yra projekto „Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams: Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra“ dalis.

Derybų menas

Derybų menas

Mokymai buvo skirti išmokti derėtis sudėtingose situacijose su partneriais, rėmėjais bei valdyti konfliktus ir rizikas organizacijos viduje tarp narių ir savanorių.

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?

Mokymai skirti geriau pažinti save ir aplinkinius bei įgyti praktinių žinių, kaip ugdyti šiandien vis svarbesnius sėkmingai karjerai įgūdžius, kaip verslumas, inovatyvumas, savimotyvacija, kūrybiškumas.

Narystės valdymas

Narystės valdymas

Mokymai skirti įgyti praktinių įgūdžių, kaip formuoti ir valdyti, motyvuoti ir įkvėpti darbo grupes NVO sektoriuje, suvienyti komandas bendram tikslui pasiekti.

Derybų menas

Derybų menas

Mokymai vyks anglų kalba, tačiau renginio dalyviai turės galimybę klausytis tiesioginio vertimo į lietuvių kalbą. Mokymai skirti išmokti derėtis sudėtingose situacijose su partneriais, rėmėjais bei valdyti konfliktus ir rizikas organizacijos viduje tarp narių ir savanorių.

Socialiai atsakingi projektai

Socialiai atsakingi projektai

Vasario 24 dieną mes laukiame Jūsų interaktyviuose mokymuose ,,Socialiai atsakingi projektai”, kurie vyks nuotoliu nuo 15:00 iki 19:00 val. Mokymai skirti projekto planavimo ir vykdymo įgūdžiams pagerinti.