Select Page

Renginiai

Nuotolinė interaktyvi mentorystės sesija ,,Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija”

2022 m. lapkričio 26 d. (šeštadienį), kviečiame į praktinę mentorystės sesiją „Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija”, skirtą jaunimui ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms stiprinti, Šiaulių krašte. Ši sesija yra projekto „Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams: Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra“ dalis.

Sesija skirta praktiškai ugdyti tarpusavio komunikacinius, darbo komandoje įgūdžius, pasirengti ir įgyvendinti strateginius veiklos planus, atsižvelgiant į grupinius ir individualius poreikius, išmokti išgirsti ir pastebėti kitaip mąstančius bei operatyviai įžvelgti bendrus interesus, taip taupant laiką bei išvengiant nesusipratimų ir konfliktų ateityje.

Sesijos metu teorines žinias taikysime praktiškai, todėl kviečiame jungtis kartu su bendraminčiais, kad kaip komanda, iškart, galėtumėte integruoti, ką išmokote į kasdienę veiklą. Padedant profesionaliems mentoriams, per sąlyginai trumpą laiką, integruotai aptarsime, net keletą svarbių komunikacijos, veiklos planavimo, efektyvaus darbo drauge, lyderystės temų. 

Mentorystės sesijoje „Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija” mokysimės:

– Kaip tiksliai ir teisingai komunikuoti. 

– Kaip kartu operatyviai suplanuoti projektą ar kitą veiklą/užduotį.

– Kaip dirbti drauge efektyviau ir sklandžiau.

– Pabandysime analizuoti savo organizacijos situaciją. 

– Nusistatysime individualų asmenybės tipą. 

– Ieškosime būdų, kaip efektyviau veikti ir vadovauti sau.

Mentorystės sesijos metu susipažinsite su šiuolaikiniais efektyvaus strateginio planavimo pavyzdžiais, idėjomis bei įrankiais, padėsiančiais planuoti veiklas, atlikti analizes, komunikuoti.

 

Darbotvarkė:

09:45-10:00 – Registracija. Klausimai.

10:00-11:00 – I modulis. Nevyriausybinių organizacijų komunikacijos ypatumai: kaip kalbėti, kad tave išgirstų. Rita Stanelytė

11:00-12:00 – I modulis. Veiklos planavimas. Žanas Gongapševas

12:00-13:00 – Pertrauka

13:00-14:30 – II modulis. Efektyvus darbas drauge. Asmenybės tipai. Jevgenija Ešvovičiūtė

14:30-14:45 – Pertrauka

14:45-15:45 – III modulis. Organizacijos analizė. Aplinkos ir savęs įsivertinimas. Judita Rudokė.

15:45-16:40 – III modulis. Pirmiausia, vadovauk sau. Keira Koegh (bus vertimas į lietuvių k.)

16:40-17:00 – Diskusija

Mentoriai

Rita Stanelytė„Jaunimo linija” komunikacijos vadovė, komunikacijos profesionalė, turinti daugiau nei 17 metų patirtį įvairiose komunikacijos srityse – viešuosiuose ryšiuose, marketinge, skaitmeninėje komunikacijoje – bei įvairiuose sektoriuose: nuo finansų iki kūrybinių industrijų ir nevyriausybinių organizacijų. Praktinės sesijos metu, Rita pasidalins savo patirtimi apie Nevyriausybinių organizacijų komunikacijos ypatumus. Visi drauge pabandysime atsakyti į klausimus:

Kaip ir ką kalbėti, kad tave išgirstų?

– Kuo ypatinga nevyriausybinių organizacijų komunikacija?

Su sesijos dalyviais Rita mielai sutiko pasidalinti Jaunimo linija” komunikacijos pavyzdžiais.

Žanas Gongapševas – JCI senatorius ir lektorius, komunikacijos ir pardavimų vadybos praktikas. Turi patirties vykdant asmeninę komunikaciją. Formuojant komandas naudoja P. Lencioni metodiką. Kiekviena organizacija turi rūpintis savo nariais, nes tai didžiausias jos turtas” – sako Žanas. Sesijos metu, Žanas pasidalins pavyzdžiais ir įrankiais bei patars kaip suplanuoti konkrečią veiklą.

Jevgenija Ešvovičiūtėmokymų projekto laisvakede.lt (https://cutt.ly/S1eI8zd) kūrėja, personalo valdymo konsultantė ir lektorė. Jevgenija veda mokymus komandos formavimo, HR, vadovavimo ir kitomis temomis bei konsultuoja organizacijas. Savo rekomendacijomis ji dalinasi Instagram ir Facebook paskyrose @laisvakede bei LinkedIn. Jevgenijos tema mentorystės sesijos metu – Efektyvus darbas drauge. Asmenybės tipai.” Efektyviam darbui mums reikalinga žmonių įvairovė, tačiau su šia įvairove ateina ir iššūkiai, kaip atrasti bendrą kalbą, pilnai atskleisti komandos narių potencialą ir sėkmingai įdarbinti turimus skirtingus įgūdžius bei charakterio ir elgsenos savybes, bruožus. Šių mokymų metu:

– Geriau pažinsime save ir savo kolegas. 

– Kalbėsime apie 4 asmenybės tipus – jų savybes, stiprybes ir motyvatorius, remiantis Nigel Risner Zoologijos sodo” metodika.

– Analizuosime miskomunikacijos priežastis ir kaip jos išvengti. 

– Kartu mokysimės sklandesnio komandinio darbo.

Judita Rudokė 6 metus dirba skaitmeninės rinkodaros srityje, viešosios komunikacijos bei marketingo ekspertė. Juditą visada domino naujos augimo ir tobulėjimo galimybės, todėl savo karjeros ir veiklų portfelyje turi prikaupusi daug renginių organizavimo, projektų vykdymo, komandos valdymo bei lyderystės įgūdžių, kurių daugumą įgijo savanoriaudama tarptautinėse jaunimo organizacijose AIESEC (2 m.) ir JCI (6 m.). Išrinkta JCI Lietuva” Prezidente 2023. Mentorystės sesijos metu, Judita pateiks praktinių uždavinių, padėsiančių išanalizuoti ir įsivertinti jūsų organizacijos situaciją, jos stiprybes ir silpnybes, ištirti jūsų miesto aplinką, jos iššūkius paversti jūsų veiklų galimybėmis bei nusimatyti ir susiplanuoti būtinus faktorius efektyviai organizacijos ar projekto veiklai. Šių praktinių dirbtuvių tikslas – išsinešti konkrečias idėjas ir planus, kokia kryptimi jūsų organizacija kitais metais judės pirmyn.

Keira Keogh (Airija) – Elgesio psichologė, daugiau nei 15 m. dirbanti poreikių nustatymo ir tinkamos elgsenos formavimo srityje. JCI senatorė ir lektorė, aktyvi savanorė ir pripažinta motyvatorė, ypač daug dėmesio skirianti pagalbai vaikams. 2016 m. ji buvo nominuota tarptautiniam 10 iškiliausių jaunų žmonių apdovanojimui, o 2017 m. pripažinta kaip viena iš labiausiai įkvepiančių Mayo moterų. 2019 m. išrinkta viena iš trijų iškiliausių JCI nacionalinių prezidentų pasaulyje. Jos moto yra Užbaikime dėlionę kartu”. Sesijos metu Keira kalbės, kaip visų pirma vadovauti SAU, o tik po to kitiems.