Select Page

Rezultatai

IV Mentorystės sesija ,,Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija” rezultatas, 2022.11.26

2022 m. lapkričio 26 d., nuotoliniu būdu, vyko mentorystės sesija tema „Organizacijų bendradarbiavimas ir strategija”. Sesija, skirta stiprinti Šiaulių krašto jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas.  JCI bendruomenė, paraginta organizatorių „JCI Šiauliai” ir „JCI Sostinė”, susirinko mokytis kartu, išbandant siūlomas praktikas iškart. Šiaulių krašto atstovai aktyviai ir įsitraukę visose praktikose dalyvavo prisijungę internetu. Noriai konsultuodamiesi ir tardamiesi su sesijos mentoriais, atsakydami ir užduodami klausimus, susijusius su tema. 

Įtraukiančiais ir naudingais patarimais, žiniomis ir savo patirtimi dalijosi kviestiniai pripažinti JCI mentoriai, ilgamečių ir pripažintų NVO atstovai, profesionalūs verslo konsultantai. Savo patirtimi pasidalijo Lietuvoje viešėjusi pripažinta tarptautinė mentorė, elgesio psichologė Keira Keogh iš Airijos. 

Dalyviai mokėsi tarpusavio bei išorinės komunikacijos; kas veikia, o kas nelabai; taip pat gavo patarimų ir pavyzdžių kaip sukurti patogų ir aiškų planą komunikacijai. Aiškinosi nesusipratimų komunikacijoje priežastis. 

Taip pat pabandė susidėlioti veiklos planą ir nusistatyti tikslus, atsižvelgdami į savo organizacijos vertybes, misiją, viziją bei ilgalaikius tikslus. 

Visus dalyvius įtraukė atliktas asmenybės tipo nustatymo testas, kurio rezultatai padėjo geriau pažinti save ir savo kolegas; mokėsi kaip atrasti bendrą kalbą, pilnai atskleisti komandos narių potencialą ir sėkmingai įdarbinti turimus skirtingus įgūdžius bei charakterio ir elgsenos savybes, bruožus.

Dirbdami grupėse, dalyviai pabandė susidėlioti konkrečias idėjas ir planus, kokia kryptimi atstovaujama organizacija kitais metais judės pirmyn. 

Drauge su Keira diskutavo, kaip ir kodėl visų pirma reikėtų vadovauti SAU, o tik po to kitiems.