Select Page

Organizacijos

Nestabdyk

Rugsėjo 9 dieną susitikome su organizacija Nestabdyk” – tai aktyvių, išradingų, kūrybingų nutrūktgalvių grupė, inicijuojanti ir nestabdanti prasmingų kultūrinių, pilietinių, savanoriškų veiklų.

NVO Nestabdyk” – nevyriausybinė organizacija, susikūrusi 2011 m. spalio mėnesį. Ventos gimnazijos jaunimą susiburti į šią organizaciją paskatino ES ,,Veiklaus jaunimo” programa ir jos suteikiamos galimybės įgyvendinti įvairius projektus ir veiklas.

Kino vakarai, protų mūšiai, diskusijų klubas, gerumo akcijos, sveikatingumo renginiai, žygiai Ventos regininiame parke – tai tik dalis veiklų ne tik gimnazijos moksleiviams, bet ir miesto bei rajono jaunimui. Tradiciniu tapęs renginys ,,Nestabdyk“ naktis“ suburia viso rajono jaunus žmones diskusijoms apie jaunimo problemas rajone, visą naktį vyksta aktyvūs užsiėmimai, susitikimai su lektoriais, jaunimas mokosi lyderiavimo, verslumo, išdrįsta kalbėti aktualiomis temomis.

NVO Nestabdyk” norėtų bendradarbiauti su kita  jaunimo organizacija. Atvažiuok į Ventos regioninį parką, čia yra ką pamatyti, o Jums jį aprodys Nestabdyk”!

Šiuo metu Nestabdyk” ieško patalpų Ventos regione, jei galite padėti, susisiekite (8-610) 44045.