Select Page

Renginiai

Pirmoji mentorystės sesija “Naujų narių  pritraukimas ir išlaikymas” 

Kovo 20 dieną 2021 

Pirmoji mentorystės sesija “Naujų narių pritraukimas ir išlaikymas” 

Sesijos darbo planas: 

  1. Dalyvių registracija (bus galimybė užduoti klausimus) – 09.30 – 10.00 val. 
  2. I modulis. Kas šiais laikais motyvuoja jaunimą? – 10.15 – 11.25 val. 
  3. Pertraukėlė – 11.25 – 11.30 val. 
  4. II modulis. Kaip pritraukti naujus narius – 11.30 – 12.50 val. 
  5. Pietų pertrauka – 12.50 – 13.50 val. 
  6. III modulis.  Organizacijos narių mentorystė ir koučingas. – 14.00 – 15.10 val. 
  7. Pertraukėlė – 15.10 – 15.20 val. 
  8. IV modulis. Kaip efektyviai įtraukti narius į savanoriškas veiklas? – 15.20 – 16.30 val.  
  9. Refleksija ir aptarimas – 16.30 – 17.00 val. 

KAM SKIRTA: Kviečiame prisijungti aktyvų jaunimą, jaunimo iniciatyvines grupes, ir su jaunimu dirbančias  organizacijas Šiaulių apskrityje. 
KADA? 2021m. kovo mėn. 20d. 09:30 – 17.00 val. 
KUR? Online 
Nuorodą į prisijungimą bus atsiųsta visiems užsiregistravusiems el. paštu. 

Projektas ‘Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams “Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra”’ skirtas Šiaulių krašto Pilietinėms visuomeninėms organizacijoms (PVO) orientuotoms į jaunimo įtraukimą ir aktyvumo skatinimą. Projektas finansuojamas pagal EEE mechanizmą.
Projektas truks 30 mėn. Projekto metu bus surengta 15 mokymų sesijų atrinktomis lyderystės ir įtraukties temomis, 5 mentorystės sesijos su atrinktomis Šiaulių krašto PVO, o viską vainikuos konferencija, kurioje dalyvaus ekspertai iš Lietuvos ir užsienio.
Projektas truks 30 mėn. Projekto metu bus surengta 15 mokymų sesijų atrinktomis lyderystės ir įtraukties temomis, 5 mentorystės sesijos su atrinktomis Šiaulių krašto PVO, o viską vainikuos konferencija, kurioje dalyvaus ekspertai iš Lietuvos ir užsienio.
Projektą vykdo JCI Sostinė kartu su partneriu JCI Šiauliai.

Iki susitikimo mentorystės sesijoje!

Mentoriai

JCI narė, kuri per paskutinius 7 metus užėmė įvairias lyderystės pozicijas JCI Lietuva ir JCI Švedija. Simona turi teisinį išsilavinimą. Būdama dar Lietuvoje, savo karjerą pradėjo valstybės tarnyboje žmogiškųjų išteklių srityje ir buvo atsakinga už įdarbinimo procesus.  Rengė mokymus, kur nauji darbuotojai įgyjo reikalingų žinių, įgūdžių ir elgesio savybių, kad taptų veiksmingais organizacijos nariais ir savininkais. Konsultavo žmogiškųjų išteklių klausimais. Šiuo metu Simona yra atsakinga už žmonių suradimą vienoje iš Švedijos įdarbinimo agentūrų Geteborge (Švedija). Sesijos metu pristatys temą “Kaip pritraukti naujus narius?“
Aktyvus studentas, jau septynerius metus stipriai veikiantis nevyriausybinėse organizacijose. Teko organizuoti tokius renginius kaip Europos Jaunimo Savaitė, Saulės Žiedas, Orientacinės, Žygiai, Šiauliai BBQ ir kitas, jaunimą vienijančias iniciatyvas Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje. Po keletos sėkmingų ir mažiau sėkmingų sukurtų verslų įkūrė Bolt paspirtukus Lietuvoje. Šiandien dirba verslo vystymo ir pardavimų srityse e-komercijos startupe Multiorders bei didžiausioje ir seniausioje ne pelno siekiančioje, nepolitinėje organizacijoje – Vilniaus universiteto Studentų atstovybėje, Institucinio stiprinimo fonde. Tad darbas komandoje Eividui yra greičiausias kelias į geriausius rezultatus. Eividas pristatys temą “Kas šiais laikais motyvuoja jaunimą?“
Personalo valdymas – tai sritis, į kurią pradėjau gilintis būdama padalinio vadove vienoje IT kompanijoje, nes reikėjo atrasti būdus, kaip komandai nuolat pasiekti geriausią rezultatą. Tai mane įtraukė ir štai jau daugiau kaip 15 metų priimu vadovo darbo įššūkius. Dabartinė įmonė suteikė dar vieną galimybę – įgyti patirties diegiant lyderystės kultūrą, kurioje vienas svarbiausių įrankių vadovo darbe – koučingas. Giedrė pristatyts temą “Organizacijos narių mentorystė ir koučingas“.
JCI senatorius ir lektorius, komunikacijos ir pardavimų vadybos praktikas. Turi patirties vykdant asmeninę komunikaciją, komandų formavime, naudoja “Design Thinking” metodiką. “Kiekviena organizacija turi rūpintis savo nariais, nes tai didžiausias jos turtas” – sako Žanas. Mentorystės sesijoje pristatys temą „Kaip efektyviai įtraukti narius į savanoriškas veiklas”.