Select Page

Rezultatai

XIII Mokymai ,,Komunikacija organizacijos viduje” rezultatas, 2023.01.23

2023 m. sausio 23 d. vyko nuotoliniai mokymai, tema „Komunikacija organizacijos viduje”, su šios srities profesionale Vija Valentukonyte Urbanavičiene. 

Mentorė, su mokymų dalyviais dalijosi savo ilgamete patirtimi ir ekspertinėmis įžvalgomis, kaip užtikrinti gerą ir savalaikę komunikaciją organizacijos viduje; atsakė į klausimus, kokių klaidų turėtume vengti komunikuojant ir kaip išvengti nesusipratimų ir daugiarekšmiškumo; kodėl svarbu, kad vidinė komunikacija būtų nuosekli ir aiški. 

Teikė pasiūlymus ir rekomendacijas, kaip pasirinkti efektyviausius komunikacijos kanalus skirtingoms žinutėms; kaip praktiškai formuoti geriausią organizacijos komunikacijos strategiją, atsižvelgiant į turimus išteklius. 

Dalyviai turėjo galimybę išsigryninti asmenybių tipus ir kaip reikėtų komunikuoti, komandoje esant skirtingų tipų asmenybėms, jog kiekvienas būtų išgirstas. Mokėsi taisyklingai formuluoti žinutes. Taip pat aiškinosi, kuo skiriasi komunikacija tarp lyderių. Gavo pavyzdžių ir praktinių įrankių, kuriuos galės pritaikyti ir panaudoti savo organizacijose ar grupėse.