Select Page

Organizacijos

Karjeros kodas

Rugpjūčio 12 dieną susitikome su Kristina Urboniene, asociacijos “Karjeros kodas” prezidente ir viena iš jos įkūrėjų. „Karjeros kodas” – kūrybingų ir entuziastingai nusiteikusių bendraminčių asociacija, kurios tikslas – didinti narių sąmoningumą asmeninių kompetencijų tobulinimo ir karjeros ugdymo srityse. Jie organizuoja  stovyklas, konkursus, seminarus, praktinius mokymus ir žygius mokytojams ir jaunimui!

Rugpjūčio 23-24 dienomis  ,,Karjeros kodas”  kviečia mokytojus į asociacijos   organizuojamą kvalifikacijos tobulinimo renginį – edukacinę vasaros  stovyklą-seminarą „Įkvėpk-5.1!“. Mokytojams tokios 2 dienų stovyklos yra rengiamos du kartus per metus (vasario ir rugpjūčio mėn.). Daugiau informacijos: spauskite čia.

Jau  įgyvendinti  projektai, kuriais „Karjeros kodas”  didžiuojasi:
– tarptautinis projektas “Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship”,
– Erasmus+ projektas “Hearbeat of Career”,
– respublikinis projektas „Aktyvūs piliečiai ir pilietės – sėkmingos valstybės pagrindas“,
– regioniniai projektai „Pasidalytosios lyderystės link”, „Each Voice Matters”.

 

Vienas iš sėkmingiausių ir ryškiausių projektų – kartu su JAV ambasada Lietuvoje ir tarptautine karjeros ugdymo programa “Start Strong” vykdytas tarptautinis socialinio verslumo projektas-konkursas “Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship’’, kurio laimėtojai –  Šiaulių gimnazistų komanda (4 mokiniai ir jų mokytoja) – vyko į 1 savaitės trukmės kelionę į Sietlą (Seattle), JAV. Kelionės metu laimėtojai ne tik dalijosi patirtimi su JAV kompanijų atstovais, bet ir susitiko su startuolių įkūrėjais ir sėmėsi patirties, kaip įgyvendinti bendruomenę stiprinančius projektus.
Greta vykdomų projektų, ,,Karjeros kodo” lektoriai organizuoja paskaitas, praktinius mokymus ir seminarus  apie lyderystės ugdymą, savęs pažinimą, supažindina jaunuolius  su karjeros kelio pradžia bei moko veikti  komandoje.
„Karjeros kodas” veiklos skatina jaunimą būti atsakingais ir sąmoningais savo bendruomenės nariais bei savo šalies piliečiais. Pasitelkiant konkrečius praktinius ,,gerosios praktikos”  pavyzdžius, jaunimas mokomas, kaip aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, valstybės kūrime, kas yra demokratinės, europietiškos vertybės.
Ačiū ,,Karjeros kodas”, kad praturtino mūsų Projektą savo šauniomis įžvalgomis ir neįkainojama jaunimo orientavimo renkantis karjeros kelią patirtimi.