Select Page

Organizacijos

Juspo

Spalio 8 dieną susitikome su Jaunimo užimtumo stebėsenos ir plėtros organizacija (JUSPO). Tai nepriklausoma organizacija, dirbanti su jaunimu neformaliojo švietimo srityje, įkurta 2020-07-14.
“Juspo” šiuo metu įsikūrusi Šiaulių jaunimo centro patalpose. Mus pasitiko Juspo direktorius Mindaugas Valantinas ir Skaistė Kairytė (direktoriaus pavaduotoja). Vėliau prisijungė ir Lukas Vaičikas (organizacijos rėmėjų ir partnerių paieškos vadovas)
„Juspo” vizija: tapti lyderiaujančia organizacija, dirbančia su jaunimu,  Šiaulių regione,  kuri būtų atvira ir skatintų jaunuomenės susidomėjimą organizacine veikla“.

Vertybės, kuriomis vadovaujasi organizacijos nariai;

  • profesionalumas;
  • inovatyvumas;
  • atsakingumas;
  • bendradarbiavimas;
  • lygybė.

Pasidalinta  vykdomo mokymų projekto “Keiskis ir tobulėk” (https://www.facebook.com/juspo.lt/) naujienomis, ką tik įvykusiu  jo sėkmingu startu. Ši mokymų programa yra skirta bendrosioms kompetencijoms ir kūrybiškumui ugdyti, pokyčio darymui Šiaulių mieste ir rajone.

Daug sumanymų dar laukia savo įgyvendinimo dienos, bet motyvacija, nusiteikimas darbui, noras mokytis ir verslauti yra didelis –  tai JUSPO narių   neužgęstantis ,,variklis”.

Šiuo metu klubas ieško naujų narių, kurie norėtų prisijungti prie klubo ir dalyvauti įvairiose iniciatyvose ir projektuose. Susidomėjai, brūkštelk:

Mes džiaugiamės, kad Juspo yra projekto “Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra” dalyviai ir mes tikimės pamatyti tvarius pokyčius Šiaulių regione dėka šių projektų.