Select Page

Renginiai

Vienuolikti mokymai „Gerosios praktikos” kūrimas

Rugsėjo 26 dieną 2022

Mokymai skirti padėti Jūsų organizacijai ar Jums tapti efektyvesniais, susipažinti su šiuolaikiniais veiklų rezultatų vertinimo metodais, išmokti sėkmingai komunikuoti apie savo pasiekimus bei perduoti darbus ir patirtį kitiems. Kurti perduodamus ,,gerosios praktikos” pavyzdžius organizacijos (ar darbo grupės/komandos) viduje. 

Tinkamas nuveiktų darbų įsivertinimas leidžia kurti patrauklią ir įtraukiančią išorinę ir vidinę komunikaciją, tikslingai pristatyti pasiektus rezultatus, o tinkamas dokumentavimas, koordinavimas ir perdavimas – užtikrinti veiklų tęstinumą, optimalius rezultatus ateityje bei įtraukti į veiklas naujus bendraminčius. Visa tai turi įtakos komandiniams santykiams, padeda valdyti rizikas bei leidžia ,,neišradinėti dviračio”, taip taupant finansus ir laiką. 

Vienuolikti mokymai „Gerosios praktikos” kūrimas

Programa:

15:45 – 16:00 – Registracija. Klausimai – atsakymai

16:00 – 17:00  – I modulis. Šiuolaikiniai veiklų rezultatų vertinimo metodai.

17:00 – 17:10 – Pertraukėlė

17:10 – 18:10  – II modulis. Pasiekimų komunikacija.

18:10 – 18:20 – Pertraukėlė

18:20 – 19:40  – III modulis. Gerosios praktikos perdavimas.

19:40 – 20:00 – Aptarimas ir refleksija.

Daugiau informacijos netrukus.

KAM SKIRTA: Kviečiame prisijungti aktyvų jaunimą, jaunimo iniciatyvines grupes, ir su jaunimu dirbančias organizacijas Šiaulių apskrityje.

KADA? 2022 m. rugsėjo mėn. 26d. 15:45 – 20.00 val.

KUR? Nuotoliu, per ,,Google Meet” platformą.

KAIP? Norintys dalyvauti projekte, prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://forms.gle/D7ZqA5C5HdnG1AESA

Nuorodą į prisijungimą bus atsiųsta visiems užsiregistravusiems el. paštu.

Projektas finansuojamas pagal EEE mechanizmą.

Lektoriai

Povilas Virbašius – aktyvus visuomenininkas, į nevyriausybinių organizacijų veiklą įsitraukiantis jau virš 4 metų. Šiuo metu ,,Lietuvos moksleivių sąjungoje” (LMS) koordinuojantis mokymus ir yra Kauno miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkas. 

I mokymų modulyje Povilas pasidalins:

 • Kokius savęs ir veiklų vertinimo metodus taiko LMS organizacijoje.  
 • Kokie metodai pasiteisina/nepasiteisina?
 • Pateiks rekomendacijų mažoms organizacijoms (iki 10 narių/savanorių). 
 • Atskleis, kas praverčia atsiskaitant su partneriais, rėmėjais ar siekiant finansavimo? 
 • Kokie duomenys apie NVO veiklą praverčia jaunimo politikai formuoti: kas aktualu valdžios institucijoms, verslui, kitoms NVO?  
 • Kokią duomenų sisteminimą naudoja LMS? 
 • Kokius naudoja klausimynus ir kt.? 
 • Kaip metų gale apibendrina veiklų rezultatus?
 • Pateiks įžvalgas apie NVO ataskaitas ir veiklas bei NVO sektoriaus raidą Lietuvoje.

  Kristina KaveckaitėVilniaus Rotaract klubo prezidentė, Tiekimo skyriaus vadovė įmonėje UAB ,,Forveda”.  Aktyvi pasiekimų komunikacija Kristinai ne naujiena – šiuo metu UAB ,,Forveda” Šiaurės ir Vakarų Europos rinkoms pristato naujus pažangius elektrinius autobusus. 

  Kristina pasidalins seniausio Rotaract klubo Lietuvoje, sėkmingai veikiančio daugiau kaip 25 metus, pasiekimų komunikacijos gerąja praktika. Klubas vykdo tris ilgamečius savanorystės projektus: Rotary Akademija, 100 Šypsenų daugiau ir Ančiukų Lenktynės. Sėkmingos komunikacijos dėka, per 4 metus Kristina asmeniškai pritraukė  daugiau, nei 60 000 Eur paramos įvairiems projektams. 

    Janina Žvirblytė Paslavičienė – Lietuvos skautijos tarybos narė, Šiaulių „Medeinos“ skautų draugovės draugininkė, Šiaulių „Rasos“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja. Janina yra ilgametė Lietuvos skautijos narė, mentorė, savo indėliu prisidėjusi prie organizacijos tobulėjimo. Atsidavusi vadovė, skautė, mama – tapusi pavyzdžiu ne vienam skautui. Aktyviai dalyvauja visuomeninėse veiklose, ugdo patriotišką jaunimą, padeda Artimui (kaip tai nurodo daryti ir skautų šūkis – Dievui, Tėvynei, Artimui), o jos pasakojimai ir nuolat veide spindinti šypsena skatina judėti pirmyn ir praskaidrina, net niūriausią dieną.

    Janina pasidalins gerosios praktikos pavyzdžiais, kaip sėkmingai integruoti naujus narius ir kandidatus į organizacijos veiklą, suvaldyti narių kaitos iššūkius, užtikrinant organizacijos veiklos vientisumą ir integralumą.

    Akvilė Bartaševičiūtė – Lietuvos skautijos vyriausioji skautininkė, ,,Pasaulio lietuvių mokyklos” bendraįkūrėja. Inovatyvi ir idėjų turinti skautė, viena iš organizacijos vedlių-mentorių.

    Akvilė pasidalins ,,UAct” projekto, kurį vykdo Lietuvos skautija sėkmės istorija bei kokiomis patirtimis rėmėsi.

    Seržas Staponkus – vienas iš Šiaulių skautų tunto savanorių vadovų, istorijos mokytojas. 17-a metų kartu su vaikais valgo„košę su dūmais ir uodais“ 🙂 Yra pripažintas mentorius ir motyvatorius. Mokymuose pasidalins paslaptimis, kaip įkvėpti norą veikti save ir kitus bei jį išlaikyti.