Select Page

Renginiai

Nuotolinė interaktyvi mentorystės sesija ,,Aktyvus pilietiškumas socialiniuose tinkluose”

Kovo 19 dieną 2022

Darbotvarkė:

09:45 – 10:00 – Registracija. Klausimai.

10:00 – 12:00 – I modulis. Efektyvus skaitmeninis marketingas. Joana Šaulienė

12:00 – 13:00 – Pertrauka

13:00 – 14:30 – II modulis. Komunikacija socialiniame tinkle Facebook. Aušra Tamošauskaitė

14:30 – 14:45 – Pertrauka

14:45 – 16:40 – III modulis.YouTube mitai ir realybė. Rokas Leonavičius.

16: 40 – 17:00 – Diskusija

Mentoriai

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „Asteri“  įkūrėja, SEO, komercijos ir reklamos socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram ekspertė Joana Šaulienė pasidalins praktine  efektyvaus skaitmeninio marketingo patirtimi. Nagrinėsime raktažodžių svarbą rašytinėje komunikacijoje, aptarsime, kaip efektyviai pasiekti ir perteikti mintis auditorijai suprantama kalba,  ir kaip juos praktiškai panaudoti.

Komunikacijos ekspertė  Aušra Tamošauskaitė mokins kaip susikurti veiksmingą  Facebook turinio planą. Aušra Tamošauskaitė turi daugiau kaip  5 metų patirtį dirbant su Facebook ir Instagram komunikacija bei reklama. Ji  kuria komunikacijos planus ir strategijas  verslui, nuolat  ieško efektyviausių būdų padidinti pardavimus, žinomumą, kuria tikslinį įvaizdį.  Mentorystės sesijos metu mentorė pasidalins geriausiais planavimo patarimais, padės susikurti savo  aktyvios pilietinės veiklos pristatymo modelį socialiniuose tinkluose.

Rokas Leonavičius -profesionalus YouTuberis, turintis  daugiau kaip 195k sekėjų. Jo sukurti video susilaukia daugiau kaip 39 milijonų peržiūrų. 

 Užsiėmimo metu nagrinėsime pačius populiariausius mitus apie tai, kas veikia ir neveikia kuriant  savo YouTube kanalą. Atliksime praktines užduotis, padėsiančias perprasti ir pritaikyti veiksmingiausias YouTube turinio kūrimo praktikas bei tinkamai reprezentuoti savo organizaciją.