Select Page

Organizacijos

SoMento

Rugpjūčio 18 dieną susitikome su Inga Urboniene, viena iš „SoMento” įkūrėja. Tai yra jauna organizacija, pradėjusi veiklą tik 2020 metais. „SoMento” misija yra pagelbėti vaikams, paaugliams ir jaunimui, augantiems socialinės rizikos aplinkoje, be tėvų priežiūros ar globos namuose.
VšĮ “SoMento” veiklos sritys: paauglių teisių apsauga ir integracija, neformalus ugdymas, nusikalstamumo prevencija, pažeidžiamų socialinių grupių integracija, profesinis ugdymas, savanoriškos veiklos skatinimas ir organizavimas, socialinė apsauga bei socialinė pagalba.
Pagrindinė veikla – paauglių dienos centras “HATA”, įsikūręs Aido g., taip pat organizuojamos vaikų ir jaunimo užimtumo stovyklos, tokios kaip “Būsiu”.
 
Artimiausiu metu „SoMento” savo vaikų dienos centre planuoja įrengti vaikų žaidimų kambarį, kuriame vaikai ne tik žais, galės švęsti šventes, bet ir mokysis profesinių bei socialinių įgūdžių. Jeigu kas norėtų prisidėti prie šios nuostabios idėjos įgyvendinimo, „SoMento” ieško remėjų: reikia lėšų kiliminei dangai, čiuožyklai su burbulais, fotostudijos lempai, nešiojamo kompiuterio.
 
Mes džiaugiamės, kad „SoMento” dalyvauja projekte.